Tunalı kombi klima servisi

Tunalı kombi klima servisi

Tunalı kombi klima servisi

TUNALI KOMBİ KLİMA SERVİSİ

Firmamız uzman kadrosu ile kombi ve klimalarınıza kombi klima yedek parça, kombi klima bakımı, kombi klima montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Barış teknik servis olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü iletişim formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

TEL: (312) 226 16 46                         

Ankara Kombi Klima Servisi

Uzman Teknik Kadro En Güncel ve Geniş Yedek Parça Stoğu BarışTeknik Serviste.Her Marka Kombi Ve Isıtma SistemlerindeTeknik Servis Hizmeti En Uygun Ödeme Koşulları ve Hızlı Çözümleri İle Barış Teknik Servis Hep Yanınızda.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu         

Kombi Yıllık Bakımı

Tunalı Kombi Klima Tamiri

Tunalı Kombi Klima Arıza ve Onarımı

Tunalı Kombi Klima Gaz Kaçakları

Tunalı Kombi Klima Gaz Basıncı Arızası

 Tunalı Kombi Klima Yedek Parça Temini

Tunalı Kombi Bar Ayarı

Tunalı Kombi Klima Filtre Temizliği

Tunalı'de Kombi Klima servisi hizmeti veren firmamız kombi teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Tunalımahallelerine  Kombi Petek temizleme, Kombi bakımı, kombi tamiri, Kombi Klima periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi Klima teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Kombi Klima servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik servis talepleriniz için 0312 226 16 46 – 0554 180 46 38 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz

 

DİĞER BÖLGELER

+25 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.